Všetky služby

Keď Vám pomáhame s predajom alebo kúpou nehnuteľnosti, ide o veľmi komplexný úkon, na ktorom sa podieľa veľa ľudí a využíva mnoho služieb. Naše základné služby, ktoré Vám poskytneme, nájdete nižšie.

Homestaging

Určite chcete svoju nehnuteľnosť predať za čo najvyššiu cenu. Ale ako na to? Pri predaji nehnuteľností využívme tzv. “homestaging”. Ide o profesionálnu prípravu nehnuteľnosti na jej predaj, ktorá je zameraná na estetický dojem. Aj pri predaji nehnuteľnosti platí, že prvý dojem neurobíte dvakrát. Preto samotná prezentácia nehnuteľnoti na fotografiách alebo videu musí byť dokonalá. V prvom rade je potrebné nehnuteľnosť upratať a naaranžovať tak, aby dokázala očariť na prvý pohľad. Nehnuteľnosti, ktoré prešli homestagingom, sú predané v priemere o 6-10% drahšie ako bežné nehnuteľnosti. V dnešnej dobe by mal byť homestaging pri predaji už samozrejmosťou a najlepšie je ho nechať na profíkov.

Spálňa - Pred homestagingom
Pred homestagingom
Spálňa - Po homestagingu
Po homestagingu
Pred homestagingom
Kuchyňa - Po homestagingu
Po homestagingu
Posteľ - Pred homestagingom
Pred homestagingom
Posteľ - Po homestagingu
Po homestagingu
Spálňa - Pred homestagingom
Pred homestagingom
Spálňa - Po homestagingu
Po homestagingu
Pred homestagingom
Izba - Po homestagingu
Po homestagingu

Najvýhodnejšia hypotéka

Financujte svoju nehnuteľnosť najvýhodnejšou hypotékou. Náš hypotekárny špecialista vám predstaví ponuku zo všetkých bánk a vy si následne už len vyberiete tú najvýhodnejšiu.

Fotografie a videoprehliadka

Fotografie Tvoria prakticky prvý kontakt s potencionálnym kupcom Vašej nehnuteľnosti. Dbáme na to, aby Vaša nehnuteľnosť bola odprezentovaná v tom najlepšom svetle a aby sa do nej kupujúci zamiloval už na prvý pohľad. Kvalitná videoprehliadka následne na kupujúceho zapôsobí správnou atmosférou a on z nej už nespustí oči. Nakoľko fotografie a video vytvárajú prvý a veľmi dôležitý dojem, spolupracujeme s mladou a veľmi šikovnou agentúrou PR PROMOTION.

Právny a notársky servis

Našou prioritou je, aby celý obchod prebehol bezpečne a Vaše finačné prostriedky boli po celý čas v bezpečí. Preto všetky transkacie realizujeme s renomovanou advokátskou kanceláriou a notárom Berec/Berec.

Máte otázku? Pokojne nám napíšte.