Výnimočný 3/4-izbový byt v Bratislave

Smikova, Nové mesto, Bratislava, 831 02

Predané
4 IZB.
70
Predané

ZÁKLADNÉ INFORMÁCIE

Status
Predané
Typ nehnuteľnosti
Byt
Dispozícia
4/3+1 +lodžia(2x)
Stav
Po kompletnej rekonštrukcii
Poschodie
4/12
Rozloha
70m² + 6m² lodžie
Cena
Predané

POPIS

Štýlovo a jedinečne kompletne zrekonštruovaný byt s rozlohou obytnej plochy 70m², na 4. poschodí (celkovo 12) panelového domu okrem nezameniteľného dojmu, ktorý zanechá, zaujme tiež praktickou dispozíciu, dvoma zasklenými loggiami (4m² + 2m²), troma nepriechodnými izbami a ozvučením reproduktormi v každej miestnosti. Kvalitná rekonštrukcia, nadštandardné vybavenie a dizajnérske prvky zaručujú výnimočnú atmosféru tohto bytu. Výnimočnosť tohto bytu spočíva ešte aj v tom, že jeho dispozícia závisí od Vášho rozhodnutia a je len na Vás, či sa rozhodnete bývať v 4-izbovom byte alebo v 3-izbovom byte s veľkým šatníkom.

Dispozícia: Pri vstupe do bytu vchádzame do priestrannej chodby z ktorej vedie vstup do kúpeľne spojenej s toaletou, obývacej miestnosti a do dvoch nepriechodných izieb. Z obývacej miestnosti, ktorá disponuje jednou z dvoch zasklených loggií, vstupujeme do kuchyne a do poslednej nepriechodnej izby. Vstup na druhú z dvoch zasklených loggií sa nachádza v kuchyni.

Zariadenie: Byt sa predáva kompletne zariadený, tak ako môžete vidieť na fotografiách a vo videu. Nová kuchynská linka vyrobená na mieru so všetkými spotrebičmi.

Lokalita: Obľúbená a vyhľadávaná lokalita Nového mesta vám ponúka kľudné bývanie s dobrou dostupnosťou do centra mesta. V spojitosti s výbornou občianskou vybavenosťou sa jedná o ideálne bývanie.

Parkovanie: Verejné

Realitný Profík je členom Realitnej únie SR a riadi sa jej Realitným kódexom. Uvedená cena je konečná, zahŕňa províziu realitnej kancelárie, právny servis zabezpečený advokátskou kanceláriou, poplatky za notársku úschovu spojenú so zaplatením kúpnej ceny, úhradu základného správneho poplatku na katastri, poradenstvo k prevodu nehnuteľnosti a bezplatnú ponuku financovania prostredníctvom hypotéky. Všetky použité fotografie a video sú majetkom realitnej kancelárie.

VYBAVENIE

Internetové pripojenie
Elektrické spotrebiče
Plastové okná
Výťah
Sprchový kút
Lodžia
Verejné parkovanie

ZÍSKAJTE UPOZORNENIE NA NOVÉ NEHNUTEĽNOSTI

Každú novú nehnuteľnosť Vám pošlemie priamo do mailu a Vy ju tak uvidíte medzi prvými. Ide o exkluzívnu službu, ktorá je zadarmo a viete ju kedykoľvek zrušiť.

    PLÁNY PODLAŽIA

    Pôdorys

    Máte otázku? Pokojne nám napíšte.