Utulný byt v Bratislave

Baltská, 19, Bratislava, Bratislavský kraj, 821 07

Predané
1 IZB.
36
Predané

ZÁKLADNÉ INFORMÁCIE

Status
Predané
Typ nehnuteľnosti
Byt
Dispozícia
Garsónka
Stav
Novostavba
Poschodie
4/4
Orientácia
Východ
Rozloha
36 m²
Cena
Predané

POPIS

Dispozícia: Jedná sa o dobre dispozične riešenú garsónku s obytnou plochou 36 m², v ktorej je kuchynská časť riešená samostatne a rovnako tak je opticky oddelené miesto na spanie. Byt ponúka priestrannú kúpeľňu s vaňou a toaletou. Nový majiteľ určite ocení aj balkón a rovnako tak priestranný uložný priestor riešený roll-dorom v chodbe. Na podlahe bytu je plávajúca podlaha a v kúpeľni dlažba. Samozrejmosťou sú plastové okná.

Zariadenie: Byt sa predáva kompletne zariadený, výhodou je klimatizácia. Po dohode je možné zariadenie vysťahovať.

Parkovanie: Verejné, možnosť prenajať parkovacie státie.

Lokalita: Bytový dom sa nachádza v Podunajských Biskupiciach medzi zástavbou rodinných domov. Výhodou je pokojná lokalita a veľmi dobrá dostupnosť. V blízkosti domu sú 3 zástavky MHD, rovnako tak supermarkety BILLA a LIDL. Ostatná občianska vybevenosť je tiež veľmi dobrá

Realitný Profík je členom Realitnej únie SR a riadi sa jej Realitným kódexom. Uvedená cena je konečná, zahŕňa províziu realitnej kancelárie, právny servis zabezpečený advokátskou kanceláriou, poplatky za notársku úschovu spojenú so zaplatením kúpnej ceny, úhradu základného správneho poplatku na katastri, poradenstvo k prevodu nehnuteľnosti a bezplatnú ponuku financovania prostredníctvom hypotéky. Všetky použité fotografie a video sú majetkom realitnej kancelárie.

VYBAVENIE

Internetové pripojenie
Plastové okná
Plávajúca podlaha
Klimatizácia
Pivnica
Chladnička
Balkón
Verejné parkovanie

ZÍSKAJTE UPOZORNENIE NA NOVÉ NEHNUTEĽNOSTI

Každú novú nehnuteľnosť Vám pošlemie priamo do mailu a Vy ju tak uvidíte medzi prvými. Ide o exkluzívnu službu, ktorá je zadarmo a viete ju kedykoľvek zrušiť.

    PLÁNY PODLAŽIA

    Pôdorys #1

    Pôdorys #2

    Pôdorys #3

    Máte otázku? Pokojne nám napíšte.