Krásny byt v Petržalke

Holíčska, Petržalka, Bratislava

Predané
1 IZB.
36,2
119 990€

ZÁKLADNÉ INFORMÁCIE

Status
Predané
Typ nehnuteľnosti
Byt
Dispozícia
1 - izbový
Stav
Po rekonštrukcii
Poschodie
10/12
Orientácia
východ
Rozloha
36,2
Cena
119 990€

POPIS

BYT : 1-izbový prakticky riešený byt, s plne hodnotnou a riešenou kuchyňou so zabudovanými spotrebičmi a praktickou kúpeľňou so sprchovým kútom a toaletou. Rozloha bytu je 35m2 + pivnica (celkom 36,2m2). Byt sa nachádza na 10. poschodí (celkom 12 poschodí panelového domu). V kuchyni, chodbe a kúpeľni je na podlahách dlažba a v izbe plávajúca podlaha. Byt je orientovaný na východ s krásnym výhľadom. Byt prešiel kompletnou, kvalitnou rekonštrukciou.

DISPOZÍCIA : Byt tvorí vstupná chodba so vstavanou skriňou, kuchyňa, izba a kúpeľňa so sprchovým kútom a toaletou, v ktorej je práčka s možnosťou pridania sušičky.

ZARIADENIE : Byt sa predáva zariadený, po dohode možnosť vypratania.

PARKOVANIE : Parkovanie je verejné.

LOKALITA : panelákový dom sa nachádza v obľúbenej časti Petržalky s výbornou dostupnosťou do centra mesta, či už vlastným automobilom alebo pomocou MHD, s výborne rozvinutou občianskou vybavenosťou (školy, škôlky, obchody, pošta, kostol, nemocnica). Bezproblémové, kľudné a slušné okolie.

Ponuka je tiež vhodná ako štartovací byt pre nového majiteľa, ktorý ocení vyšší štandard, nakoľko rekonštrukcia, ktorá prebehla v byte pred pár rokmi, stále spĺňa vyšší štandard.

VYBAVENIE

Internetové pripojenie
Výťah
Pivnica
Verejné parkovanie

NEHNUTEĽNOSŤ PREDÁVA

Máte otázku? Pokojne nám napíšte.