Krásny 4-izbový byt s veľkorysou terasou v novostavbe v Ružinove

Hrachová, 14, Bratislava, 821 05

Predané
4 IZB.
125
Predané

ZÁKLADNÉ INFORMÁCIE

Status
Predané
Typ nehnuteľnosti
Byt
Dispozícia
4 + kk + terasa + pivnica
Stav
Novostavba
Stavba z roku
2008
Poschodie
2/5
Orientácia
Severo-východ a juho-západ
Rozloha
85m² + terasa 40m²
Cena
Predané

POPIS

Realitný Profík Vám ponúka krásny 4-izbový klimatizovaný byt s obytnou plochou 85 m² a veľkorysou terasou 40 m² na Hrachovej ulici. Byt sa nachádza v uzavretom súkromnom bytovom komplexe s 24-hodinovým monitorovaním a vrátnicou. Nehnuteľnosť je situovaná na 2. podlaží novostavby postavenej v roku 2008. K bytu prislúcha parkovacie miesto v podzemnej garáži a rovnako tak murovaná pivnica. Súkromné detské ihrisko a komunitné miesto s grilom sú taktiež veľkým benefitom.

Dispozícia: Byt pozostáva z 3 samostatných izieb a priestrannej obývacej izby s kuchyňou. 1 izba je orientovaná na juhozápad ostatné miestnosti spolu s terasou na severovýchod do kľudného vnútrobloku. Priestranná kúpeľňa s rohovou vaňou a samostatná toaleta sú ďalšími benefitmi tohto bytu. Veľkorysá terasa je čiastočne zastrešená, čo noví majitelia ocenia aj v chladnejších mesiacoch.

Zariadenie: Nehnuteľnosť sa predáva čiastočne zariadená podľa dohody.

Lokalita: Noví majitelia ocenia bývanie v súkromnom bytovom komplexe, ktorý zabezpečuje kľudné a bezpečné bývanie s dobrou dostupnosťou do centra mesta a rovnako tak s výborným prístupom na bratislavský obchvat.

Parkovanie: Parkovacie miesto v podzemnej garáži.

Realitný Profík je členom Realitnej únie SR a riadi sa jej Realitným kódexom. Uvedená cena je konečná, zahŕňa províziu realitnej kancelárie, právny servis zabezpečený advokátskou kanceláriou, poplatky za notársku úschovu spojenú so zaplatením kúpnej ceny, úhradu základného správneho poplatku na katastri, poradenstvo k prevodu nehnuteľnosti a bezplatnú ponuku financovania prostredníctvom hypotéky. Všetky použité fotografie a video sú majetkom realitnej kancelárie.

VYBAVENIE

Internetové pripojenie
Elektrické spotrebiče
Plastové okná
Výťah
Klimatizácia
Pivnica
Chladnička
Vaňa
Terasa
Súkromné parkovanie
Garáž
Záhrada

ZÍSKAJTE UPOZORNENIE NA NOVÉ NEHNUTEĽNOSTI

Každú novú nehnuteľnosť Vám pošlemie priamo do mailu a Vy ju tak uvidíte medzi prvými. Ide o exkluzívnu službu, ktorá je zadarmo a viete ju kedykoľvek zrušiť.

    PLÁNY PODLAŽIA

    Pôdorys

    Máte otázku? Pokojne nám napíšte.