Kompletne zrekonštruovaný 3-izbový byt v Petržalke na Gessayovej ul.

Gessayova, Bratislava, 851 03

Predané
3 IZB.
75
Predané

ZÁKLADNÉ INFORMÁCIE

Status
Predané
Typ nehnuteľnosti
Byt
Dispozícia
3 + loggia + pivnica
Stav
Po kompletnej rekonštrukcii
Poschodie
8/12
Orientácia
Juhovýchod a severozápad
Rozloha
75 m² + loggia + pivnica
Cena
Predané

POPIS

Realitný Profík Vám ponúka kompletne zrekonštruovaný 3-izbový byt na Gessayovej ulici č. 20 v Bratislave – Petržalke.

Byt sa nachádza takmer v strede mestskej časti Petržalky.

Byt: Nachádza sa na 8/12 poschodí v kompletne zrekonštruovanom a zateplenom bytovom dome s dvoma výťahmi. Obytná plocha samotného bytu je 75 m² + loggia + pivnica. Byt prešiel kompletnou rekonštrukciou (elektroinštalácia, vodoinštalácia, omietky a stierky, podlahy a stropy) a všetky nové dvere vrátane vstupných bezpečnostných dverí do bytu. V celom byte sú nové „plávajúce“ podlahy okrem kúpeľne a toalety, kde je kvalitná dlažba a obklady. Byt je orientovaný na juhovýchod a severozápad.

Dispozícia: V byte je vstupná chodba, do ktorej sa vchádza cez nové bezpečnostné vchodové dvere. Z chodby sa vchádza do obývacie izby, samostatnej kuchyne a ďalej vstup do ďalších dvoch obytných miestností a to spálne a detskej izby (pracovne). V byte je samostatná toaleta a kúpeľňa so sprchovacím kútom. Všetky izby sú nepriechodzie ! Obývacia izba je orientovaná na juhovýchod, spálňa, kuchyňa a detská izba (pracovňa) sú orientovaná na severozápad.

Zariadenie: Byt sa predáva nezariadený s osvetlením v celom byte.

Lokalita: Gessayova ulica je súčasťou mestskej časti Petržalka. V sídliskovej časti je veľa zelene a detské ihrisko. Bytový dom je situovaný v blízkosti nákupného centra Billa. Vďaka tejto polohe byt ponúka vynikajúcu kompletnú a dostupnú občiansku vybavenosť a bezpečné bývanie s výbornou dostupnosťou k MHD (cca 5 min chôdze k zastávke električky).

Parkovanie: Parkovanie je možné na vonkajších parkovacích plochách okolo bytového domu v zmysle parkovacej politiky mestskej časti Petržalka.

Realitný Profík je členom Realitnej únie SR a riadi sa jej Realitným kódexom. Uvedená cena je konečná, zahŕňa províziu realitnej kancelárie, právny servis zabezpečený advokátskou kanceláriou, poplatky za notársku úschovu spojenú so zaplatením kúpnej ceny, úhradu základného správneho poplatku na katastri, poradenstvo k prevodu nehnuteľnosti a bezplatnú ponuku financovania prostredníctvom hypotéky. Všetky použité fotografie a video sú majetkom realitnej kancelárie.

VYBAVENIE

Plastové okná
Plávajúca podlaha
Výťah
Pivnica
Sprchový kút
Lodžia
Verejné parkovanie

ZÍSKAJTE UPOZORNENIE NA NOVÉ NEHNUTEĽNOSTI

Každú novú nehnuteľnosť Vám pošlemie priamo do mailu a Vy ju tak uvidíte medzi prvými. Ide o exkluzívnu službu, ktorá je zadarmo a viete ju kedykoľvek zrušiť.

    PLÁNY PODLAŽIA

    Pôdorys

    Máte otázku? Pokojne nám napíšte.