Garsónka v exkluzívnej lokalite s veľkou loggiou a výhľadom na Bratislavský hrad

Drotárska cesta, Bratislava

1 IZB.
36
144 990€

ZÁKLADNÉ INFORMÁCIE

Status
Na predaj
Typ nehnuteľnosti
Byt
Dispozícia
Garsónka
Stav
Pôvodný
Poschodie
8/8
Orientácia
Východ
Rozloha
30m² + loggia 6m²
Cena
144 990€

POPIS

Peter Vizváry – realitný profík ponúka garsónku v exkluzívnej lokalite s veľkou loggiou a výhľadom na Bratislavský hrad.

Byt: Garsónka v pôvodnom stave sa nachádza na 8/8 poschodí bytového domu s výťahom na Drotárskej ceste v Starom Meste. Výmera bytu je 30m². Loggia s výmerou 6m². Byt je orientovaný na východnú stranu.

Dispozícia: Dispozične garsónka pozostáva zo vstupnej chodby, kúpeľne s WC, priestrannej izby s prístupom na veľkú loggiu a kuchynky.

Zariadenie: Garsónka sa predáva bez zariadenia s výnimkou pôvodnej kuchynskej linky. Zariadenie na fotografiách je súčasťou virtuálneho stagingu, ktorý predstavuje možnosť ako dosiahnuť plný potenciál bytu.

Parkovanie: Parkovanie je možné na vonkajších parkovacích plochách pri bytovom dome.

Hodnotenie makléra: Byt zaujme ako svojou exkluzívnou lokalitou tak aj panoramatickým výhľadom z veľkej loggie na Bratislavský hrad, Slavín a Televíznu vežu. Byt je v pôvodnom stave, takže nový majiteľ/lia ocenia možnosť si byt prerobiť podľa vlastného vkusu. Byt je kúpou voľný

Realitný Profík je členom Realitnej únie SR a riadi sa jej Realitným kódexom. Uvedená cena je konečná, zahŕňa províziu realitnej kancelárie, právny servis zabezpečený advokátskou kanceláriou, poplatky za notársku úschovu spojenú so zaplatením kúpnej ceny, úhradu základného správneho poplatku na katastri, poradenstvo k prevodu nehnuteľnosti a bezplatnú ponuku financovania prostredníctvom hypotéky. Všetky použité fotografie a video sú majetkom realitnej kancelárie.

VYBAVENIE

Plastové okná
Parkety
Výťah
Vaňa
Lodžia
Verejné parkovanie
Tiché prostredie

ZÍSKAJTE UPOZORNENIE NA NOVÉ NEHNUTEĽNOSTI

Každú novú nehnuteľnosť Vám pošlemie priamo do mailu a Vy ju tak uvidíte medzi prvými. Ide o exkluzívnu službu, ktorá je zadarmo a viete ju kedykoľvek zrušiť.

    PLÁNY PODLAŽIA

    Pôdorys

    Máte otázku? Pokojne nám napíšte.