Exkluzívny priestor na prenájom

Hálova, Petržalka, Bratislava

Predané
266
Predané

ZÁKLADNÉ INFORMÁCIE

Status
Predané
Typ nehnuteľnosti
Komerčné priestory
Stav
Čiastočná rekonštrukcia
Poschodie
1/1
Orientácia
východ, západ
Rozloha
266 m²
Cena
Predané

POPIS

Ponúkame Vám na prenájom exkluzívne priestory vhodné na využitie baru, klubu, herňe. Priestor sa nachádza v polyfunkčnom objekte s 2 vchodmi. Hlavný vchod je na zvýšenom prízemí s dobrou dostupnosťou z príjazdovej cesty, kde sa nachádzajú vyhradené parkovacie miesta. Druhý vchod je z ulice a v súčasnosti funguje ako prevádzkový vchod. Priestory boli kompletne zrekonštruované do súčasnej podoby, preto aj využitie je ideálne ako klub, bar, herňa. V priestoroch je nainštalovaný kamerový systém, vzduchotechnika. Celková rozloha priestoru je 266 m2. K dispozícií je príručný barový sklad, toalety pre návštevníkov, zázemie so skladom a sociálnymi zariadeniami pre personál. Priestor sa prenajíma zariadený, je možnosť individuálnej dohody, pričom majiteľ preferuje ponechať pôvodny stav bez potreby prípadných úprav.
Nehnuteľnosť sa nachádza na Hálovej ulici v Petržalke, pri výjazde z mostu SNP s výbornou dostupnosťou do centra.
Ostatné informácie na vyžiadanie 0907 755 700, peter@realitnyprofik.sk

Realitný Profík je členom Realitnej únie SR a riadi sa jej Realitným kódexom. Uvedená cena je konečná, zahŕňa províziu realitnej kancelárie, právny servis zabezpečený advokátskou kanceláriou, poplatky za notársku úschovu spojenú so zaplatením kúpnej ceny, úhradu základného správneho poplatku na katastri, poradenstvo k prevodu nehnuteľnosti a bezplatnú ponuku financovania prostredníctvom hypotéky. Všetky použité fotografie a video sú majetkom realitnej kancelárie.

ZÍSKAJTE UPOZORNENIE NA NOVÉ NEHNUTEĽNOSTI

Každú novú nehnuteľnosť Vám pošlemie priamo do mailu a Vy ju tak uvidíte medzi prvými. Ide o exkluzívnu službu, ktorá je zadarmo a viete ju kedykoľvek zrušiť.

    Máte otázku? Pokojne nám napíšte.