Dom v Sládkovičove

Fučíkova, Sládkovičovo

Predané
4 IZB.
151
Predané

ZÁKLADNÉ INFORMÁCIE

Status
Predané
Typ nehnuteľnosti
Rodinný dom
Dispozícia
4+1
Stav
Po kompletnej rekonštrukcii
Stavba z roku
2015
Rozloha
151 m²
Cena
Predané

POPIS

Rodinný dom postavený v roku 2015 sa nachádza na pozemku s rozlohou 624 m². Na pozemku sa nachádza drevený altánok s grilom a samostatná garáž pre 2 autá. Obytná plocha domu je 151 m² + 2 terasy + zimná záhrada. Jedná sa o tehlový dom so sedlovou strechou. V jednotlivých miestnostiach je na podlahách položená keramická dlažba s kombináciou laminátových parkiet. Okná sú plastové izolačné dvojsklá.

Dispozícia: Rodinný dom je riešený ako samostatne stojaci objekt. Dom pozostáva z dvoch podlaží. Na prízemí z bočnej strany domu je prístupný hlavný vstup. Vstupná hala je spojená s praktickou a priestrannou kuchyňou a jedálňou. Ďalej tu nájdete priestrannú obývačku s krbom, vstupom do zimnej záhrady a výhľadom do záhrady. Na prízemí domu je taktiež priestranná kúpeľňa s vaňou a toaletou. Z prízemia vedú schody na prvé poschodie do chodby, kde sa nachádza spálňa s bohatým úložným priestorom a vstupom na terasu. Na poschodí sú 2 samostatné detské izby, každá so vstupom na vnútornú terasu, ktorá je orientovaná do zimnej záhrady. Priestor na poschodí dopĺňa samostatná kúpeľňa so sprchovým kútom a samostatná toaleta. Výhodou je klimatizácia a rovnako tak veľmi veľa prakticky riešeného úložného priestoru.

Parkovanie: Dom má k dispozícii samostatne stojacu garáž pre dva automobily, rovnako tak je možné vonkajšie parkovanie pri dome. Vstup z ulice ma dve väčšie brány. Jedna na elektrické diaľkové ovládanie a druhá s mechanickým otváraním.

Lokalita: Sládkovičovo je mesto, ktoré ponúka veľmi dobrú základnú občiansku vybavenosť obchodov, reštaurácii. Samozrejmosťou je materská a základná škola a praktický lekár. Ešte bohatšiu občiansku vybavenosť ponúka Galanta, ktorá je vzdialená 10 km. Rodinný dom sa nachádza na Fučíkovej ulici v okrajovej časti v tichej lokalite určenej na zástavbu rodinnými domami. K pozemku je veľmi dobrá prístupnosť z hlavnej ulici. Veľmi dobrý prístup je aj k vlakovej stanici, ktorá je v pešej dostupnosti cca 10 minút. Za pozornosť určite stojí aj termálne kúpalisko Vincov les vzdialené 5 km.

Ponuka je vhodná pre nového majiteľa, ktorý túži po nehnuteľnosti využiteľnej na trvalé bývanie, ale rovnako tak môže slúžiť na víkendový relax pre tých, ktorí túžia po pokojnej lokalite. A ak oceníte príjemný rodinný dom s veľkou záhradou a pokojným okolím, táto ponuka je pre Vás ako stvorená.

Realitný Profík je členom Realitnej únie SR a riadi sa jej Realitným kódexom. Uvedená cena je konečná, zahŕňa províziu realitnej kancelárie, právny servis zabezpečený advokátskou kanceláriou, poplatky za notársku úschovu spojenú so zaplatením kúpnej ceny, úhradu základného správneho poplatku na katastri, poradenstvo k prevodu nehnuteľnosti a bezplatnú ponuku financovania prostredníctvom hypotéky. Všetky použité fotografie a video sú majetkom realitnej kancelárie.

VYBAVENIE

Internetové pripojenie
Klimatizácia
Sprchový kút
Krb
Terasa
Súkromné parkovanie
Garáž
Záhrada
Altánok

ZÍSKAJTE UPOZORNENIE NA NOVÉ NEHNUTEĽNOSTI

Každú novú nehnuteľnosť Vám pošlemie priamo do mailu a Vy ju tak uvidíte medzi prvými. Ide o exkluzívnu službu, ktorá je zadarmo a viete ju kedykoľvek zrušiť.

    PLÁNY PODLAŽIA

    Plán 1. nadzemného podlažia

    Plán 2. nadzemného podlažia

    Máte otázku? Pokojne nám napíšte.