Chata pri priehrade v Rohožníku

Rohožník

Predané
80
Predané

ZÁKLADNÉ INFORMÁCIE

Status
Predané
Typ nehnuteľnosti
Rodinný dom
Stavba z roku
80. roky
Rozloha
80 m²
Cena
Predané

POPIS

Chata pri priehrade v Rohožníku na úpätí Malých Karpát hľadá nových majiteľov.
Len kúsok od Bratislavy (autom cca 30 min), v krásnom prostredí pri priehrade v Rohožníku sa nachádza murovaná chata na predaj. Bola postavená na začiatku 80. rokov pôvodnými majiteľmi, čo je dôkazom kvalitnej práce. Chata má obytnú plochu 80m2, je čiastočne podpivničená 16 m2. Na prízemí sa nachádza spoločenská (obývacia) miestnosť, kuchyňa a kúpeľňa s toaletou. Podkrovné poschodie je využívané prevažne na spanie, výhodou je loggia. Na pozemku je studňa, septik a chata je pripojená na elektrickú sieť. V chladnejšom období môže byť vykurovaná krbom.
Chata sa nachádza na začiatku lesa, kúsok od priehrady. Výhodou je, že susedia obývajú vedľajšiu chatu celoročne, takže nie je dôvod obávať sa nepredvídateľných situácií. Určite oceníte pokojnú lokalitu, dobrý prístup autom a rovnako aj samotnú priehradu, ktorá dodá miestu originálnu atmosféru.

Realitný Profík je členom Realitnej únie SR a riadi sa jej Realitným kódexom. Uvedená cena je konečná, zahŕňa províziu realitnej kancelárie, právny servis zabezpečený advokátskou kanceláriou, poplatky za notársku úschovu spojenú so zaplatením kúpnej ceny, úhradu základného správneho poplatku na katastri, poradenstvo k prevodu nehnuteľnosti a bezplatnú ponuku financovania prostredníctvom hypotéky. Všetky použité fotografie a video sú majetkom realitnej kancelárie.

VYBAVENIE

Pivnica
Lodžia

ZÍSKAJTE UPOZORNENIE NA NOVÉ NEHNUTEĽNOSTI

Každú novú nehnuteľnosť Vám pošlemie priamo do mailu a Vy ju tak uvidíte medzi prvými. Ide o exkluzívnu službu, ktorá je zadarmo a viete ju kedykoľvek zrušiť.

    Máte otázku? Pokojne nám napíšte.