3-izbový rodinný dom v obci Sološnica

Sološnica, 240, Záhorie, Sološnica

Predané
3 IZB.
1227
Predané

ZÁKLADNÉ INFORMÁCIE

Status
Predané
Typ nehnuteľnosti
Rodinný dom
Dispozícia
3 + obrovská záhrada
Stav
Pred rekonštrukciou
Stavba z roku
60. roky
Rozloha
1227 m²
Cena
Predané

POPIS

Rodinný dom v pôvodnom stave je postavený na rovinatom pozemku v tvare písmena „L“ o celkovej výmere 1227 m². Posledná obnova rodinného domu bola realizovaná v 60-tych rokoch.

Úžitkovú a obytnú plochu rodinného domu o výmere 90 m² tvoria: vstupná predsieň, 3 izby, kuchyňa, potravinová komora a kúpeľňa. Podlahy sú riešené v jednotlivých miestnostiach kombináciou kameninovej podlahy, betónu a dreva.

Nehnuteľnosť je napojená na obecnú vodu, elektrinu a je tu pripravená prípojka na kanalizáciu. Vykurovanie domu je lokálne na tuhé palivo. Na pozemku sa nachádza letná kuchyňa, ktorá bola využívaná ako dielňa a samostatná garáž. V zadnej časti pozemku je dreváreň na uskladnenie tuhého paliva. Väčšinu pozemku tvorí trávnatý porast. V záhrade o výmere 842 m² sú vysadené rodiace ovocné stromy – jablone, hrušky, orechy.

Obec Sološnica disponuje plnou občianskou vybavenosťou. Leží na úpätí Malých Karpát a Záhorskej Nížiny v blízkosti prírodnej rezervácie Roštún.

Realitný Profík je členom Realitnej únie SR a riadi sa jej Realitným kódexom. Uvedená cena je konečná, zahŕňa províziu realitnej kancelárie, právny servis zabezpečený advokátskou kanceláriou, poplatky za notársku úschovu spojenú so zaplatením kúpnej ceny, úhradu základného správneho poplatku na katastri, poradenstvo k prevodu nehnuteľnosti a bezplatnú ponuku financovania prostredníctvom hypotéky. Všetky použité fotografie a video sú majetkom realitnej kancelárie.

VYBAVENIE

Pivnica
Súkromné parkovanie
Garáž
Záhrada

ZÍSKAJTE UPOZORNENIE NA NOVÉ NEHNUTEĽNOSTI

Každú novú nehnuteľnosť Vám pošlemie priamo do mailu a Vy ju tak uvidíte medzi prvými. Ide o exkluzívnu službu, ktorá je zadarmo a viete ju kedykoľvek zrušiť.

    Máte otázku? Pokojne nám napíšte.