3-izbový rodinný dom v obci Smolinské

Smolinské, 42, Záhorie, Smolinské

Predané
3 IZB.
478
Predané

ZÁKLADNÉ INFORMÁCIE

Status
Predané
Typ nehnuteľnosti
Rodinný dom
Dispozícia
3 + dieľňa + záhradný domček + záhrada
Stav
Po kompletnej rekonštrukcii
Stavba z roku
60. roky
Rozloha
478 m²
Cena
Predané

POPIS

Rodinný dom bol postavený v druhej polovici 60. rokov na pozemku o rozlohe 478 m2. Na pozemku je samostatná letná kuchynka so zavedenými všetkými sieťami: obecná voda, plyn, elektrina a budova používaná ako náraďovňa. Pred domom je priestor na okrasnú predzáhradku. Časť záhrady tvorí upravená trávnatá plocha a okrasné dreviny.

Úžitkovú a obytnú plochu rodinného domu tvoria: vstupná predsieň so schodiskom, chodba, kuchyňa, potravinová komora, tri izby, kúpeľňa s toaletou a technická miestnosť. V jednotlivých miestnostiach je podlaha riešená v kombinácii dlažba a drevo ošetrené ochranným náterom s betónovým podkladom. V troch obytných izbách sú vymenené plastové okná, v ostatných častiach domu sú v pôvodnom stave.

Dom je napojený na všetky inžinierske siete – obecná voda, elektrina a plyn. Kúrenie a ohrev vody zabezpečuje funkčný prietokový plynový kotol. Odpad je riešený žumpou.

Tento rodinný dom je kúpou ihneď voľný. Nehnuteľnosť je využiteľná pre nového majiteľa na trvalé bývanie, ale vďaka kľudnej lokalite je rovnako vhodná na chalupárčenie a víkendový relax.

Smolinské leží na severe Záhorskej nížiny na styku s Myjavskou pahorkatinou v doline prítoku rieky Myjavy v Chvojnickej pahorkatine 3 km severne od Šaštína-Strážov a 3 km od mesta Gbely. Obec je rajom pre všetkých milovníkov psov vďaka kynologickému klubu, ktorý poskytuje svoje služby už od roku 1994. Obec Smolinské je vzdialená 75 km od Bratislavy a disponuje plnou občianskou vybavenosťou.

Realitný Profík je členom Realitnej únie SR a riadi sa jej Realitným kódexom. Uvedená cena je konečná, zahŕňa províziu realitnej kancelárie, právny servis zabezpečený advokátskou kanceláriou, poplatky za notársku úschovu spojenú so zaplatením kúpnej ceny, úhradu základného správneho poplatku na katastri, poradenstvo k prevodu nehnuteľnosti a bezplatnú ponuku financovania prostredníctvom hypotéky. Všetky použité fotografie a video sú majetkom realitnej kancelárie.

VYBAVENIE

Chladnička
Vaňa
Verejné parkovanie
Súkromné parkovanie
Garáž
Záhrada
Záhradný domček

ZÍSKAJTE UPOZORNENIE NA NOVÉ NEHNUTEĽNOSTI

Každú novú nehnuteľnosť Vám pošlemie priamo do mailu a Vy ju tak uvidíte medzi prvými. Ide o exkluzívnu službu, ktorá je zadarmo a viete ju kedykoľvek zrušiť.

    Máte otázku? Pokojne nám napíšte.