Ako predať nehnuteľnosť? Takto Vám odporúčame inzerovať!

Zdieľať

Rozhodli sme sa vytvoriť sériu edukačných článkov, v ktorých Vám objasníme predaj nehnuteľnosti a postupne Vás prevedieme všetkými krokmi predaja. Moje meno je Peter Vizváry a v tomto článku Vám vysvetlím, kde sa oplatí Vašu nehnuteľnosť ponúkať a čo sa môže po jej zverejnení stať.

Inzeráty ľudia už zväčša zverejňujú na inzertných weboch. Nájdete tam veľa možností – či už platených alebo neplatených. Ja by som odporučil zamerať sa na tie väčšie, v niektorých prípadoch aj platené, aby ste oslovili čo najväčšie spektrum potenciálnych kupujúcich.

ako predať nehnuteľnosť

Po uverejnení inzerátu budete pravdepodobne očakávať množstvo telefonátov od záujemcov. Táto situácia samozrejme nastane, ak ste prípravu na zverejnenie nehnuteľnosti zvládli úspešne, alebo ak spolupracujete s realitným maklérom, ktorý sa o všetko so svojim profesionálnym tímom postará. V dnešnej dobe dobrý realitný maklér poskytuje jeden veľký balík služieb. Tento balík okrem tých bežných služieb zahŕňa aj služby profesionálneho fotografa a kameramana, ako aj marketingové služby, aby hotový „tovar“ v podobe Vašej nehnuteľnosti vyšiel na trh s nehnuteľnosťami pripravený na 100%. 

Vráťme sa ale ešte späť k uverejňovaniu inzerátu. Je dobré byť dopredu pripravený na to, že okrem telefonátov od záujemcov Vám budú telefonovať aj realitní makléri ponúkajúci ich služby. V niektorých situáciách môže byť hovorov od realitných maklérov viac ako hovorov od samotných záujemcov. 

V ďalších článkoch, ktoré pripravujeme, sa dozviete ako pripraviť nehnuteľnosť na predaj, čo zahŕňa právny servis, ako správne určiť cenu nehnuteľnosti alebo ako najlepšie zrealizovať úspešnú prehliadku. Aby Vám žiadna informácia neunikla, sledujte nás na našich sociálnych sieťach (Facebook, Instagram, Linkedin), kde pravidelne pridávame zaujímavý obsah zo sveta nehnuteľností.

Odporúčame prečítať: 10 najdôležitejších vecí, ktoré by ste mali vedieť skôr, než sa pustíte do predaja svojej nehnuteľnosti

Leave a Reply

Your email address will not be published.

Máte otázku? Pokojne nám napíšte.